Máme čtyři prvňáčky….

…tedy čtyři prvňačky 😉 a všechny jsou móóóc šikovné.

Na škole se 20. dubna uskutečnil zápis do první třídy. Mám trochu obavy, že více jsme byly nervózní my, paní učitelky, než naše šikovné předškolačky ze školky. Ty totiž svou první „zkoušku“ zvládly na výbornou. Přišly stoprocentně připravené, proškolily je maminky a také chodí do naší školky, kde se předškoláci na přechod do základní školy usilovně připravují.

Všechny připravené úkoly naše budoucí prvňačky zvládly bez problémů. Ať už to byly pojmy  levá, pravá nebo pojmenuj barvy, uvaž mašličku, navlékni, roztřiď, seřaď – nic jim nečinilo problémy. Zaslouženě jsme je tedy mohly přivítat do budoucí 1. A.

Za odměnu jim paní vychovatelka ušila krásný památeční „tužkový“ polštářek.

Milé předškolačky, už se na vás moc těšíme.

M. Nebolová a paní učitelky ze ZŠ Písečné