Čtení s Kateřinou

Naši školu navštívila paní Kateřina Chalupníková se svým programem Pondělky s Kateřinou. Mladším žákům zdramatizovala pohádku „O drakovi a myšce“. Pohádku paní Kateřina četla a děti vtáhla přímo do děje. Ptáte se jak? Žáci si zkusili vytvořit hrající orchestr, v …