Spolupráce mezi školami

V rámci spolupráce mezi školami jsme přijali pozvání od ZŠ TGM Bystřice n. P. a v pátek 4. 11. vyrazili na přátelskou návštěvu sousední školy.

Bystřická škola si pro nás připravila v rámci pracovních činností ruční výrobu domácích mýdel. Děti spolupracovaly s bystřickými deváťáky, kteří jim pomohli nejen s výrobou mýdel, ale i s výrobou ozdobné krabičky a dárkové kartičky.

Děti si mohly školu prohlédnout, navštívily robotickou učebnu, prohlédly si šatny nebo učebnu dílen. Ale to nebylo všechno. Další dvě hodiny si mohly děti v rámci hodiny TV zacvičit na nářadí, které bohužel naše škola nemá k dispozici. Seznámily se se švédskou bednou, zkusily si šplh a přeskok přes kozu.

Byl to pro nás všechny den plný zážitků, na který budeme dlouho vzpomínat.

 

Více fotografií naleznete ve fotogalerii Zonerama.