Loučení s kalendářním rokem v ZŠ

Všichni jsme se moc těšili na poslední školní den roku 2023. Ještě že nám dala paní ředitelka den ředitelského volna…. 😉Bylo až dojemné, jak se děti těšily na rozdávání dárků a na reakci těch, které obdarovávaly.

Zavzpomínali jsme na veškeré vánoční zvyky, které známe, a povyprávěli si o Vánocích první republiky (rok 1918). Uvědomili jsme si, jaké velké změny se udály během posledních 100 let.

Rozhodli jsme se vyrobit krásné PF přání. Bylo náročné, ale výsledek stál za to.

Po celou akci panovala ta pravá vánoční atmosféra  (někteří při „šití“ ale zažívali horké chvilky 😁).

A pak konečně přišlo na ty dárky…. Snad se všem splnilo jejich přání. Nám, učitelkám, určitě. ❤️

Milí rodiče, veškeří návštěvníci našich webových stránek, děkujeme Vám za přízeň a podporu. Přejeme Vám krásné vánoční svátky plné pohody a té pravé vánoční atmosféry. Těšíme se na setkání v novém roce 2024.

Učitelky a asistentky ZŠ