Dopravní hřiště

Již tradičně jsme 13. 9. vyrazili na dopravní hřiště do Žďáru nad Sázavou. Opět se akce účastnila základní i mateřská škola.

Dočkali jsme se téměř letního počasí, děti a žáci si jízdu na koloběžkách a kolech užívali jako málokdy. Nádherné žďárské dopravní hřiště nám poskytlo dostatek zapeklitých dopravních situací, všichni museli zdolat nástrahy křižovatek, kruhového objezdu i „nenadálých“ chodců. Někteří dokonce zažili i svůj první „karambol“.

Obě žákyně 4. třídy získaly průkaz cyklisty, moc jim gratulujeme.

Celá akce měla důležitý cíl – nebát se v silničním provozu, chovat se jako chodec a hlavně cyklista zodpovědně a být ohleduplný k druhým.

Všechny děti a žáky chválím za pěkné chování během celé akce.

M. Nebolová

Více fotografií naleznete ve fotogalerii Zonerama.