Dýňový den (podvečer) na naší škole

25. října proběhl na zahradě naší školy dýňový den.

Paní učitelky z MŠ se svými dětmi několik týdnů pilně nacvičovaly program pro rodiče a pro spolužáky ze ZŠ.

V pět hodin odpoledne byla zahrada k nepoznání. O výzdobu se postaraly samy děti, které vydlabaly dýně v rámci výuky. Paní učitelky nakoupily svítící řetězy, nazdobily společně s ostatními zaměstnanci fotokoutek, přichystaly halloweenská stanoviště…. a mohlo se začít.

Akci nepokazil ani chvilkový říjnový deštík. Děti ukázaly, že umí nejen recitovat a zpívat, ale že jsou i pohybově nadané, lampionový průvod stmelil celou vesnici a vlastnoručně upečené perníčky zahřály nejen v žaludku, ale i u srdce.

Tak zase za rok 🙂

Více fotografií dodáme do fotogalerie Zonerama. Zde si také můžete prohlédnout akci MŠ – pouštění draků, akci družiny – pozorování částečného zatmění Slunce.