Den dětí v MŠ

Letošní program pro děti připravila paní učitelka Hanka.

Děti se vydaly na předem připravenou trasu podle fáborků. Po cestě musely plnit různé úkoly: chůze bez mluvení až k dalšímu fáborku, zpěv písně, skákání po jedné noze, skládání obrázku z kamínků, vymýšlení slov na určité písmeno, házení šiškou na strom a nakonec hledání části mapy v lese.

Po  sestavení mapy děti zjistily, že poklad je ukrytý v pískovišti. Po návratu ke školce se pustily do vyhrabávání pokladu, a nebylo to zase tak snadné. V kbelíku, který vyhrabaly, byly ukryty dobroty a ještě pod ním v písku byly i zlaté kameny! Každý si mohl jeden odnést domů.

Nadšení dětí nebralo konce. Jsme moc rády, že si děti svůj den užily.

Děkuji paní učitelce za pěkně připravený program. ❤️

Více fotografií naleznete v Zoneramě. 😉