Cvičení v přírodě

Stejně jako minulý rok jsme v posledním školním týdnu naplánovali cvičení v přírodě.

26. června to vypuklo. Sešli jsme se u školy a před osmou hodinou ranní vyrazili směr Borovinka. Někteří zapomnětlivci (třeba paní ředitelka) se museli stavit do místního obchodu, čehož využili skoro všichni, aby si nakoupili a procvičili finanční gramotnost. 😆

Začali jsme zdolávat místní kopce a zaprášené polní cesty. Počasí nám přálo.

Po cestě jsme se neustále vzdělávali ve všem možném a také se pořádně občerstvovali. 😉

Na Borovince se nám úspěšně podařilo rozdělat oheň, dřevo si děti nasbíraly po cestě lesem. Kdo nezapomněl, opékal si špekáčky, oštěpky, chléb nebo rohlík.

Využili jsme místní hřiště a opět nezapomněli na procvičení matematiky.

Po cestě nás neminuly nečekané karamboly, se kterými jsme si ale hravě poradili.

Na zpáteční cestě jsme „museli šlápnout do pedálů“, abychom stihli polední oběd. Máme mezi sebou i pravé gentlemany.

Cvičení v přírodě se vydařilo, nikoho jsme nemuseli napomínat a věříme, že si den užili opravdu všichni.