Naši školu navštívila paní Kateřina Chalupníková se svým programem Pondělky s Kateřinou.
Mladším žákům zdramatizovala pohádku „O drakovi a myšce“. Pohádku paní Kateřina četla a děti vtáhla přímo do děje. Ptáte se jak? Žáci si zkusili vytvořit hrající orchestr, v pohádce zaháněli křikem zlého lva, měřili dračí stopu nebo zkoušeli své smysly různými pokusy.
Cílem besedy bylo ukázat sílu kolektivu a spojenectví mezi silnějšími a slabšími, krásu čteného textu.
Děkujeme paní Kateřině za pěkně připravený program pro žáky 1. a 2. ročníku.




