VOŠ a SOŠ slavila a my s ní…..

VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem slavila 70 let středního školství ve svém městě a zároveň 120 let zemědělského školství. Naše školka nemohla u takovéto slavnosti chybět, neboť i pro malé děti měla „zemědělka“, jak se škole s oblibou říká, připravený zábavní program.

Naše děti v Písečném posvačily a devátým autobusem vyjely vstříc veselému dopoledni.

A že si ho užily. Přes skákací hrady, jízdu na koních, svezení v traktoru nebo „kaipanu“, až po ochutnávku moštu nebo obdivování králičího hopu, nikde nemohly naše děti chybět. 🙂

Škoda, že paní učitelky hlídaly čas a bezpečně dopravily děti zpět dvanáctým autobusem na oběd  a k odpolednímu odpočinku. Děti by určitě na úžasné akci skotačily celý den.

Moc děkujeme paní Kateřině Makovské, která se o celou školní skupinu vzorně postarala.