Úspěch naší malé školy 😉

Naše škola se zúčastnila výtvarné a literární soutěže na téma „Pestrý život na naší škole“, kterou pořádalo město Bystřice nad Pernštejnem společně s Mikroregionem Bystřicko.

Jsme moc rády, že se naši žáci zúčastnili a dokázali se prosadit v silné konkurenci okolních škol.

Ve výtvarné soutěži se v kategorii 1. – 2. ročníků umístila na 3. místě Nina Pučanová se svou kresbou „Naše tělocvična“. V kategorii 3. – 5. ročníků se také na 3. místě umístila se svým dílem „Moje oblíbené předměty“ Michaela Stárková.

V literární části v kategorii 3. – 5. ročníku se na krásném 2. místě umístila Petra Kopřivová se svou prací „Pestrý život na naší škole“ a na 3. místě David Milfait se svým textem „Já a škola“.

Všem zúčastněným žákům moc děkuji za účast a reprezentaci naší školy a těm nejlepším gratuluji ke krásnému umístění. ❤️