Naše účast v České knize rekordů 😉

Stejně jako ostatní školy v okolí jsme byli na počátku školního roku 2023 – 2024 osloveni Agro-technickou střední školou v Bystřici nad Pernštejnem, zda se společně s nimi nechceme zúčastnit pokusu o zápis do České knihy rekordů postavením modelů zemědělských nebo lesnických strojů a zařízení.

Paní vychovatelka Marie Pučanová nezaváhala a společně s žáky rozjela akci „Postav si svůj traktor“. Stavěli nejen kluci, ale do skládání se pustily s nadšením i některé dívky. Modely jsme až do června úzkostlivě hlídali (a ometali z nich prach 😁) a 20. června je paní vychovatelka odvezla do Nového Města na Moravě na „Zetor show 2024“.

Naše modely sice mezi 249 ostatními nezískaly žádnou hlavní výhru, ale byly počítány…. a zadařilo se. Zrodil se nový český rekord. 👍

Jsme moc rádi, že jsme mohli být při tom…..❤️

certifikát rekordu