Loučení se školním rokem 2023/2024

Fotografie nejlépe vystihnou poslední hodinu školního roku…..

Nejdříve třída paní učitelky Káji, tedy 1. a 2. ročník:

Za 1. ročník:

Ema Fulnečková ❤️

Nina Pučanová ❤️

Hana Sklenářová ❤️

Vendula Smolíková ❤️

Vendulka se s námi loučí a přechází do ZŠ Zvole. Přejeme jí společně se všemi spolužáky hodně nových kamarádů a krásných zážitků na nové škole.

Za 2. ročník:

Barbora Bencová ❤️

Vojtěch Kolář 👌

Vladimír Koukal 👌

Ondřej Makovský 👌

Následoval 3. až 5. ročník.

Za 3. ročník:

Magdaléna Fišerová ❤️

Adam Kopřiva 👌

Petra Kopřivová ❤️

David Milfait 👌

Adam Sklenář 👌

Za 4. ročník:

Petra Straková ❤️

Eliška Škorpíková ❤️

Za 5. ročník:

Kryštof Benc 👌

Vojtěch Bojanovský 👌

Michaela Stárková ❤️

Pavlína Trávníčková ❤️

Natálie Vašková ❤️

Je nám moc líto, že se páťáci s námi loučí. Bohužel malotřídní škola druhý stupeň nemá (i když bychom my učitelky byly všemi deseti pro 😉). Nezbývá nám, než jim popřát mnoho štěstí na nové škole, hodně nových kamarádů a učitele a učitelky se srdcem na správném místě.

Vážení rodiče, snad Vám fotografie Vašich dětí udělaly stejnou radost, jakou dělaly děti nám po celý školní rok. Byla radost s nimi spolupracovat. Rády si o prázdninách odpočineme, ale zároveň se již těšíme na nový školní rok 2024/2025.

Děkujeme Vám za celoroční podporu, užijte si letní prázdniny a načerpejte síly do nového školního roku.