Loučení s předškoláky a páťáky

Pro rodiče slavností událost, pro učitelky loučení s nejstaršími dětmi a žáky na naší škole….

Na celou událost jsme se začali poslední dva měsíce intenzivně připravovat. Někteří svoje vystoupení trénovali dokonce celé druhé pololetí. Ale stálo to za to.

Rodiče přivítaly svým vystoupením „V peřině“ děti z MŠ.

Žáci ze ZŠ 2× vystoupili s flétnami a houslemi.

Také paní vychovatelka v družině s dětmi nacvičovala – tanec „Wednesday“.

A pak to nastalo. Loučení s předškoláky a s páťáky. Pro všechny děti a žáky byly připraveny knihy s věnováním a „placky“ na přišpendlení. S páťáky jsme si u dojemného videa zavzpomínali na jejich předškolní a školní léta. Paní učitelka Lea Šulcová představila rodičům naše nejmenší čtenáře z první třídy. I oni dostali placky – „Jsem čtenář“.

V hudebně dramatickém kroužku paní učitelka Karolína Makovská s žáky nacvičila tradiční pohádku v netradičním pojetí – O Karkulákovi 🙂

Celá besídka utekla rychleji, než jsme čekali. Nejmladší žáci na závěr naladili všechny přítomné prázdninovou básničkou.

Vážení rodiče, přejeme Vám pohodově strávené léto a těšíme se na vzájemnou spolupráci ve školním roce 2023 – 2024.

Zaměstnankyně ZŠ a MŠ Písečné