DĚKUJEME!

Obětavost a vstřícný přístup lidí kolem nás je pro provoz naší malé školy opravdu důležitý.

Velmi děkujeme paní Kateřině Pečinkové a jejímu manželovi z Písečného, kteří nám pomohli s naložením a dovozem kůry na školní zahradu. Kůru daroval a dovezl na náš pozemek také místní občan pan Michal Vojtíšek, děkujeme.  Velké díky patří také panu Lubomíru Klinkáčkovi z Bohuňova a paní Evě Krymové z Domanína, kteří nám domluvili a zajistili na školní zahradu dřevní štěpku. Panu Radku Mitášovi z Písečného děkujeme za celoroční sečení školního pozemku a dovoz  okrasného kamene a kamenného patníku.

Panu Marku Homolkovi z Bohuňova děkujeme za darování dětského zahradního domečku, kola, dětského kočárku a odrážedla.