Kulturní zážitek

31. 1. je datum, kdy se v základních školách rozdává vysvědčení. V naší malotřídní škole jsme tento den společně s našimi malými kamarády z MŠ zavítali na představení bystřického Divadla Beze Jména. Nadšení ochotníci z řad dětí i dospělých si pro nás připravili divadelně zpracovanou pohádku Anděl Páně II.

Představení bylo dramatické, plné nečekaných situací, napínavých i úsměvných.  Herci i kapela pod pódiem podali strhující výkon, ze kterého bylo publikum nadšené.

Zatímco malé děti „capkaly“ na autobusové nádraží, jejich větší spolužáci se po cestě na zastávku stavili na sladké občerstvení do cukrárny.

I v našem dramatickém kroužku se připravuje divadelní představení. Už se moc těšíme na jeho premiéru.